Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Chaloupka U Černého čápa, Dolní Žďár

Horní Lhota 19, Dolní Žďár, 37802

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chaloupka U Černého čápa - čistý vzduch, úžasný klid a soukromí.

Naše stylová chaloupka se nachází v jihočeské obci Dolní Žďár poblíž okresního města Jindřichův Hradec. Ubytování v těsné blízkosti řeky Nežárky vám umožní pozorovat ledňáčky a černého čápa, po kterém byla chaloupka pojmenována.

Další informace

Naše jihočeská chaloupka se nachází poblíž lázeňského města Třeboň a kousek od historického města Jindřichův Hradec. Ubytování v příjemném prostředí v blízkosti řeky Nežárky vybízí k romantickým pobytům, oslavám s přáteli či jen odpočinku v klidu a soukromí.

Dispozice ubytování jsou následující: 1x pokoj s manželskou postelí a postelí samostatnou, 1x pokoj s manželskou postelí a gaučem rozložitelným na plnohodnou postel, 1x pokoj s dvěma oddelenými postelemi, 1x obývací pokoj s krbem, velkou televizí a s dvěma gauči rozložitelnými na plnohodnou postel, stylová kuchyň s kachlovými kamny, koupelna a wc, kamenný vinný sklípek, kryté venkovní sezení s grilem, venkovní lehátka s barem. Celá chaloupka je pokryta WiFi sítí.


Služby

Zahrada
Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Terasa

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Mapa

Velká mapa