Penzion Pražák, Strmilov

Martínkova 468, 37853
od 320 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný penzion je umístěn na okraji městečka Strmilov v okrese Jindřichův Hradec. Penzion nabízí příjemné ubytování s ideální polohou pro pořádání výletů do turisticky atraktivního okolí – Česká Kanada. Příznivé podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření a rybaření.

Další informace

Pokoje jsou 2, 4 a 5-ti lůžkové. Každý pokoj má svoji kompletně vybavenou kuchyňku (nádobí, vařič, lednička) a samostatnou koupelnu s WC.

V objektu je 6 pokojů, společenská místnost, která je k dispozici pouze ubytovaným hostům. Wi-Fi připojení k internetu. Na zahradě pergola, kde je možno posedět u krbu s možností grilování nebo opékání. Dětský koutek s pinpongovým stolem, skluzavka, houpačka a pískoviště. Úschovna kol v uzamykatelném zahradním domku.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
320 Kč

Cena zahrnuje povlečení, el. energii a místní poplatky.

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Zahrada
Terasa
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
24

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
TV
WC

Restaurace

Po dohodě možnost podávání snídaní ve společenské místnosti. Obědy a večeře zajistíme v okolních cca 200 m, vzdálených restauracích. V místě jsou tři prodejny s potravinami.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Rybolov
Tenisový kurt

Okolí

Přímo v městečku jsou tenisové kurty, minigolf, sportovní hala. Koupání v přírodních koupalištích – rybník Komorník, Zvůle, Osika a Aquapark v Jindřichově Hradci. V zimním období jsou v okolí upravené běžecké trasy a sjezdovka v Mrákotíně, Nové Bystřici a Dolním Radíkově.

Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, možnost zajistit vyjížďky na koních. Přímo v obci je sportovní hala, tělocvična, posilovna, tenisové / volejbalové kurty a minigolfové hřiště. Ve vzdálenosti 4 km zastávka úzkokolejné železnice s parním vlakem, která Vás proveze přírodním parkem Česká Kanada. Koupání v přírodních koupalištích - Komorník, Zvůle, Osika. Aquapark v Jindřichově Hradci a Dačicích. Možná rekreace i v zimním období: sjezdovka v Mrákotíně, Nové Bystřici a Dolním Radíkově. Upravené lyžařské stopy na běžky.

Mapa

Autobus 230m
Velká mapa