Ubytování Sluníčko, Lomnice nad Lužnicí

Budějovická 281, 37816
od 420 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 50m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Naše ubytování nabízí příjemný relax a odpočinek v plně a komfortně zařízených apartmánech s možností venkovního posezení a návštěvou vlastního vinného sklípku, kde můžete ochutnat vína a sekty jak naší tuzemské produkce, tak i různé skvosty například z Nového Zélandu, Chille, Argentiny, Francie, Německa ale i např. velice zajímavá červená vína z méně vínem známého Libanonu.

Další informace

Soukromé ubytování SLUNÍČKO, disponuje celkem pěti komfortně zařízenými apartmány, ve kterých rádi přivítáme rodiny s dětmi, cyklisty, zamilované páry, ale i ostatní turisty. Samozřejmostí ve všech apartmánech je zajištění lůžkovin, osušek, ručníků a utěrek. Na požádání v průběhu pobytu vše měníme. WIFI připojení je samozřejmostí ve všech ubytovacích prostorách. Do každého apartmánu je možné přidat v případě potřeby přistýlku. K dispozici máme i 3 dětské postýlky včetně lůžkovin a dětského povlečení, také dětská stolička je samozřejmostí.

Ceny

Cena za osobu
420 Kč
Přistýlka
250 Kč
Snídaně
150 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Úschovna kol, lyží
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
18
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
1
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
5
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Vlastní koupelna
WC
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV

Restaurace

Našim klientům nabízíme také možnost zajištění snídaní bufetovou formou, cena snídaně je 150,-- Kč na osobu. Snídaně realizujeme bufetovou formou a jejich složení je následující: Pečivo Máslo, rostlinný tuk, tavené sýry, paštika, med, džem (vše balené) Uzeniny, sýry Sladké pečivo Jogurty, müsli, corn flakes, dětské cereálie Ovoce Teplá jídla Káva turecká, rozpustná s mlékem, preso, čaje (výběr z kazety), mléko, kakao Džus pomerančový a voda s mátou a citronem

Sportovní možnosti v okolí

Půjčovna kol
Cyklostezky
Bazén vnitřní
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Vodáctví, lodě
Jezdectví, koně
Golf
Fitness, posilovna
Bazén venkovní

Okolí

Vítejte na stránkách soukromého ubytování SLUNÍČKO, věříme, že Vás naše nabídka ubytování a služeb zaujme, a že to budeme právě my, kdo se postará o Vaši dovolenou a příjemný odpočinek. Srdečně Vás proto zveme do Jižních Čech na Třeboňsko, do vyhlášené oblasti cyklistických a turistických stezek, rybníků a pískoven, kde příroda je přímo stvořená pro Vaši relaxaci a aktivní odpočinek. Celé Třeboňsko je rájem nejen pro cyklisty a vodáky, ale také rozsáhlé borové lesy přitahují milovníky procházek v krásné neporušené přírodě, houbaře a sběrače tolik oblíbených borůvek. Na své si přijdou i příznivci rybaření v nedalekých rybnících, pískovnách a řece Lužnici.    

Mapa

Centrum 50m
Autobus 200m
Vlak 2km
Velká mapa